Historie podopiecznych

Poznaj Maćka, który pokonał ból kręgosłupa i biodra!

Ból kręgosłupa dokuczał Maćkowi od 5 lat, a z czasem zaczął również odczuwać ból biodra. Kręgosłup sprawiał ból podczas schylania się, przy wiązaniu butów i zakładaniu spodni, a także podczas zabawy z dwuletnim synem, natomiast biodro bolało go podczas dłuższego stania.

Maciek pracuje 8 godzin dziennie przed komputerem, aczkolwiek zdarzają się dni, kiedy prowadzi szkolenia na których stoi po 4 godziny, wtedy odczuwa ból biodra!

Próbował ćwiczyć sam w domu, jednakże nie przynosiło to rezultatów, a jedynie zniechęcenie, ponieważ ból nie ustępował.

Umówił się ze mną na spotkanie, podczas którego przeprowadziłem wywiad i testy. Testy, czyli proste ćwiczenia, ujawniły, że biodro jest osłabione, co wpływało na ból kręgosłupa. Natychmiastowo zaproponowałem zestaw ćwiczeń, które Maćek miał wykonywać w domu przez tydzień. Po tym okresie odwiedził mnie ponownie, i okazało się, że ból znacząco się zmniejszył. Po dwóch tygodniach bólu kręgosłupa już nie odczuwał przy ubieraniu się, a ból biodra ustąpił nawet podczas długotrwałego stania.

Jeśli chcesz pozbyć się przewlekłego bólu, zapraszam do mnie. Prowadzę trening medyczny w Żyrardowie, dzięki któremu ból kręgosłupa i biodra przestaną Cię dokuczać.

Poniżej kilka słów od Maćka ⬇️

Poznaj historię Doroty!

Dorota przyszła do mnie z bólem pleców, który sprawiał, że ciężko jej było wytrzymać 8 godzin w pracy! Pracuje zdalnie przed komputerem w domu! Ból kręgosłupa wpływał na jej pracę, trudno jej było skupić się na zadaniach do wykonania!

Dorota lubi chodzić po szlakach górskich i często wyjeżdża w góry. Tam również bolał ją kręgosłup, a żeby było mało, zaczęło boleć ją kolano!

Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie, które rozpocząłem od 15-minutowego wywiadu, mającego mnie nakierować na testy. Testy to proste ćwiczenia, które każdy może wykonać!

Po przeprowadzeniu testów znalazłem przyczynę bólu kręgosłupa, ponieważ to było pierwsze, z czym przyszła do mnie Dorota.
Dorota otrzymała ćwiczenia do wykonania w domu, które wykonywała codziennie przez tydzień. Po tygodniu przyjechała do mnie i okazało się, że ból zniknął.

Dorota przyjeżdża do mnie dwa razy w tygodniu, ponieważ jest z Radziejowic, więc niedaleko Żyrardowa, dojazd zajmuje jej 15 minut. Ćwiczenia pomogły jej pozbyć się bólu!

A Ty chcesz pozbyć się bólu jak Dorota?

Zapraszam na trening do Żyrardowa. Możesz zadzwonić lub umówić się przez Booksy, wszystko znajdziesz w zakładce kontakt.

A poniżej opinia Doroty ⬇️

Poznaj historię Ani!

Ania skręciła kostkę schodząc ze schodów przez co nie mogła chodzić a tym bardziej biegać.
Niestety musiała zrezygnować z tych aktywności, które bardzo lubi – bieganie po pracy!

Zgłosiła się do lekarza, po zrobieniu badania obrazowego czyli USG, które miało ocenić stan skręconej kostki okazało się ,że zerwane jest więzadło po zewnętrznej stronie.
A więc lekarz zalecił unieruchomienie kostki na 6 tygodni.

Po 6 tygodniach unieruchomienia, Ania odbyła rehabilitacje trwającą 10 dni, nie do końca była z niej zadowolona bo kostka po dłuższym chodzeniu potrafiła spuchnąć nie mówiąc o bieganiu!

Po 2 miesiącach od urazu Ania trafiła do mnie!

Zacząłem spotkanie od zebrania informacji co się stało? Jak do tego doszło? Co miała robione z tą kostką po czym przeszliśmy do sprawdzenia zakresów w kostce ( była tu różnica między zdrową a chorą nogą spowodowana usztywnieniem).

Następnie zacząłem sprawdzać siłę mięśni stopy i łydki – tu też była znaczącą różnica między jedną a drugą kostką.

Po tych testach Ania dostała 2 ćwiczenia do domu , które nagrałem aby miała pewność,że je dobrze wykonuje. Celem ćwiczeń było wyrównanie zakresu i siły mięśniowej w chorej kostce.

Oprócz ćwiczeń do domu zaczęła trenować u mnie 2 razy w tygodniu.
W obecnej chwili kostka nie puchnie nawet kiedy Ania idzie biegać.

Jeżeli boli Cię kostka, która uniemożliwia chodzenie i bieganie to zapraszam Cię na trening medyczny!

Poniżej przeczytaj Opinię Ani⬇️

Poznaj historię Michała!

Michała bolały plecy bo właśnie z takim problemem zwrócił się do mnie!

Michał jest informatykiem pracuje 8 godzin przed komputerem czasami zdarza się i dłużej.

Pracuje w Warszawie mieszka we Mszczonowie a więc aby dojechać do pracy musi spędzić 2-3 godziny w samochodzie.

Próbował masażu, rolowania niestety pomagało na chwilę po czym ból w plecach powracał. Plecy bolały podczas wykonywania prostych czynności takich jak ubieranie się, schylanie czy siedzenie!

Michał umówił się do mnie przez stronę. Na pierwszym spotkaniu po zebraniu istotnych informacji, które miały mnie na kierować na testy diagnostyczne. Testy, ktore wykonałem pomogły mi znaleźć przyczynę co było kluczowe aby pozbyć się bólu pleców.

Michał dostał 2 ćwiczenia do domu po tygodniu jak do mnie przyszedł było już duża poprawa a po miesiącu plecy nie bolały.

Przyjeżdża do mnie raz w tygodniu na trening w chwili obecnej cele się zmieniły jak widać na zdjęciu!

Poniżej opinia Michała!