Studio Treningowe

Studio treningowe

N

Moją pasją jest ruch i chęć nauczenia go właśnie Ciebie. Chcesz pozbyć się bólu, który dokucza Ci na co dzień. Jedynym lekiem na Twój ból jest właśnie ruch! Zdrowy ruch!

N

Przychodząc do mojego studia masz komfort wykonywania ćwiczeń. Nic nas nie rozprasza, nie czekasz na sprzęt. Możemy swobodnie ćwiczyć masz 100% mojej uwagi.

N

Wysiłek i trud jaki włożysz trenując pod moim okiem będą miały efekt w postaci pozbycia się bólu i wzmocnienia ciała.

Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Beata Stępniewska
Beata Stępniewska
16:10 12 Jun 24
Super treningi 👍👍👍
Ewa Łapaj
Ewa Łapaj
10:42 31 May 24
Pan Łukasz jest doskonałym fachowcem, przed podjęciem treningu przeprowadza wywiad i ocenia stan pacjenta. Przyjechałam z problemem dotyczącym kręgosłupa oraz bólem kolana. Zalecone ćwiczenia pomogły uporać się z bólem kolana, teraz wzmacniam mięśnie kręgosłupa. Polecam Pana Łukasza jako trenera z dużą wiedzą i uwaznoscia na potrzeby pacjenta.
Julita
Julita
15:29 18 Apr 24
Trafiłam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa, dzięki jego ćwiczeniom i wskazówkom dotyczących mojego bólu czuję się zdecydowanie lepiej. Jest profesjonalistą w tym co robi!
Halina Dybinska
Halina Dybinska
19:44 12 Apr 24
Pan Łukasz bardz mi pomógł, w krótkim czasie uruchomił mój bark. Profesjonalny, rzeczowy. Godny polecenia
Marcin
Marcin
12:05 27 Mar 24
Witam mieszkam na codzien w ok Rzeszowa znalazłem P.Lukasza poprzez Instagrama jak zgłosila się do Łukasza kobieta z bólem kolan od 4lat i też chodziła po różnych fizjo w swojej okolicy zbadał ja i pomogło. Wiec ja bez chwili zawahania postanowiłem napisać i opisać swój problem gdzie zmagam się z kolanami obydwoma od października odwiedziłem kilku fizjo oraz ortopedow dodatkowo miałem robione Rezonans USG i RTG oraz badania krwi. Ból był taki że nie mogłem przejść 1km bo ból w kolanach narastał pan Łukasz pokazał mi jedno ćwiczenie wykonuje systematycznie i ból zmniejszył się o 70% a resztę zmacniam pośladki i mam nadzieję że wszystko wróci do normy i będę mógł się cieszyć z różnej aktywnosci
Anna Pietkiewicz
Anna Pietkiewicz
11:27 13 Mar 24
Do Łukasza trafiłam 2 miesiące po skreceniu stawu skokowego III stopnia(zerwane więzadła i ścięgna). Noga przez 6 tygodni w unieruchomieniu -początkowo w gipsie,potem w ortezie. Leczenie zakończyło się 10 dniową rehabilitacją która nie do końca była dla mnie satysfakcjonująca. Staw skokowy niby działał ale dłuższe chodzenie powodowało ból i opuchnięcie. Właśnie wtedy trafiłam do Łukasza. Po 2 godzinach ćwiczeń dostosowanych do moich możliwości wydarzył się cud🙂noga przestała puchnąć,mogłam normalnie chodzić.Łukasz bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich,,podopiecznych",przeprowadzając szczegółowy wywiad,dostosowując cwiczenia do możliwości danej osoby,cierpliwie i dokładnie tłumacząc sposób wykonania ćwiczeń.Polecam w 100%
Kacper Kaminski
Kacper Kaminski
19:08 05 Mar 24
Łukasz to świetny specjalista. Pojechałem z bólem kolana który utrzymywał się od miesięcy, Łukasz po długim wywiadzie sprawdził moją zdolność ruchową kolan oraz nóg, zalecił wykonywanie ćwiczeń które bardzo dobrze opisał na co wpływają oraz znalazł przyczynę bólu. Okazało się że brakuje mi ruchu w pewnej części mięśni wiec dostałem zalecenie wykonywania ćwiczeń by te mięśnie rozruszać. Ćwiczenia nagraliśmy i wykonuje je w domu.Bardzo polecam Łukasza, jest świetnym specjalistą.
Monika Wójcicka
Monika Wójcicka
13:35 20 Feb 24
Jako Pracownia Fizjoterapii z Panem Łukaszem współpracujemy od kilku lat. Przekazujemy mu pacjentów pooperacyjnych, wówczas gdy są już gotowi na trening siłowy i którzy chcą wrócić do pełnej aktywności fizycznej oraz do sportu. Gdy ręce terapeuty już nie są potrzebne, gdy pacjent ma pełen zakres ruchu, a brakuje mu siły mięśniowej to Pan Łukasz Jaroszewski dysponuje całym zapleczem merytorycznym i technicznym, by pod jego okiem kształtować siłę, moc oraz wytrzymałość. Jako fizjoterapeuci z czystym sumieniem możemy polecić osobę Pana Łukasza. Trener medyczny z indywidualnym podejściem do klienta, który zwraca ogromną rolę na diagnostykę oraz poprawność wykonywania ćwiczeń!
Katarzyna Pierzak
Katarzyna Pierzak
07:45 01 Feb 24
Łukasz jest bardzo dobrym trenerem personalnym, świetnie przygotowanym na każde zajęcia i dostosowującym trening do postępów i wyznaczonego celu. Na treningi do Łukasza trafilismy gdy szukalismy osoby, która pomoże nam obojgu ( mojemu mężowi i mi) wzmocnić i rozbudować określone partie mięśni. Po licznych kontuzjach i trzech cesarskich cięciach wielu ćwiczeń nie mogłam wykonywać, Łukasz cierpliwie dopasowywał ćwiczenia w taki sposób, żebym mogła pracować na określonej partii mięśni nie odczuwając bólu, a przede wszystkim co zrobić aby go zmniejszyć. Już po kilku zajęciach zobaczyłam poprawę i większy komfort cwiczen. Lukasz prowadzi bardzo urozmaicone treningi, ćwiczenia są zróżnicowane, co powoduje, że zajęcia nigdy nie są nudne. Z treningu na trening widać postępy co motywuje do dalszych ćwiczeń. Bardzo polecam Łukasza jako trenera personalnego, ponieważ jest to człowiek z wiedzą i charyzmą, zauważalne postępy dają kopa, aby wstać z kanapy i ćwiczyć.
Łukasz s
Łukasz s
18:27 18 Jan 24
Trafiłem do Łukasza ponieważ poszukiwałem personalnego trenera z odpowiednią wiedzą fizjoterapeutyczną. I śmiało mogę powiedzieć że trafiłem pod opiekę jednego z najlepszych profesjonalistów w tym fachu. Przez wiele lat odwiedzałem różnych fizjoterapeutów którzy nie byli wstanie pomoc mi na dłuższą metę. Łukasz nauczył mnie trenować w bezpieczny dla moich zwyrodnień sposób co przełożyło się po kilku treningach na ulgę bólu, dba również o moją motywację kiedy czasem jej zabraknie;) Na dzień dzisiejszy pod opieką Łukasza i po wielu latach przerwy wracam na siłownię co było moim drugim celem, a myślałem że już nigdy to nie nastąpi. Z czystym sumieniem polecam Łukasza!
Maciej Czeropski
Maciej Czeropski
13:55 07 Aug 23
Pełen profesjonalizm. Przyszedłem do Łukasza z przewlekłym bólem pleców. Przeprowadził szczegółowy wywiad, w prosty sposób wyjaśnił dalsze postępowanie, szybko pojawiły się pierwsze efekty. Proponowane ćwiczenia, zarówno w domu i w sali są różnorodne i ciekawe, pozytywna atmosfera zachęca do wysiłku. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo wyjaśnione a ich natężenie dostosowane do ćwiczącego. Polecam!
Wojtek Poskrop
Wojtek Poskrop
08:36 30 Jun 23
Daria Doga
Daria Doga
11:38 20 Jun 23
Trafiłam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym. Praca siedzącą stawała się uciążliwa. Leki i nastawiania już nie pomagały.Po jednej wizycie i tygodniowych banalnych ćwiczeniach w domu (12 min) bólu nie ma.Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Mateusz Wójcik
Mateusz Wójcik
15:41 07 Jun 23
Kilka lat leczenia stawu barkowego i bezskutecznie.4 miesiące z Panem Łukaszem i dolegliwości ruchowe wyleczone a do tego ogólna sprawność organizmu na wyższym poziomie, także i samopoczucie lepsze.Polecam
Anna Liszewska
Anna Liszewska
22:00 03 Jun 23
Trafiam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa który dokucza od 6 lat .Po dokładnym szczegółowym wywiadzie,Pan Łukasz dobrał ćwiczenia.Po systematycznych ćwiczeniach mosze powiedzieć że naprawdę ,,ćwiczenia dzuaĺają cuda,,😉promieniowanie na karku które miałam prawie cały czas teraz czasami sobie przypominam że miałam...Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza bardzo dobra fachowa opieka 👍🙂Podoba mi się to że każde ćwiczenie wykonuje pod okiem Pana Łukasza A wtedy wiem jak w domu prawidłowo wykonywać.BARDZO POLECAM KAŻDEMU Z RÓŻNYMI BÓLAMI ,DOLEGLIWOŚCIAMI PANA ŁUKASZA
marko36155
marko36155
06:49 04 May 23
Do Łukasza poszedłem z polecenia żony z bólem pleców promieniujący aż do nóg. Na pierwszych zajęciach rozmowa o tym co mi dolega, dużo testów żeby potwierdzić diagnozę. Zrobiłem kilka ćwiczeń i trochę ćwiczeń do zrobienia w domu. Jest poprawa i z każdym kolejnym treningiem powolutku wracam do zdrowia. Nawet po dwóch miesiącach zajeć mogłem z żoną zatańczyć na weselu. Łukasz to mega pozytywny człowiek który wie co robi 🙃
Anna Dajnowska
Anna Dajnowska
08:28 18 Mar 23
Do Pana Łukasza trafiłam z polecenia koleżanki. Jestem po kilku operacjach kręgosłupa odcinka lędżwiowego wiec po długim okresie rehabilitacji szpitalnej szukałam trenera personalnego który jednocześnie będzie fizjoterapeutą. I trafiłam w dziesiątkę. Poczynając od pierwszego naszego spotkania muszę przyznać ze Pan Łukasz profesjonalnie podszedł do sprawy przeprowadzając najpierw szeroki wywiad medyczny wysłuchał jakie nam problemy i jakie oczekiwania i cele związane z treningami. Już po zaledwie kilku spotkaniach poprzez właściwie dobrany zestaw ćwiczeń dolegliwości bólowe praktycznie zniknęły. A jeszcze co jest niezmiernie ważne Pan Łukasz bardzo dużą uwagę przywiązuje do techniki wykonywanych ćwiczeń.Jeżeli szukacie profesjonalnego trenera personalnego to z cała pewnością polecam Pana Łukasza .
Weronika R.
Weronika R.
20:52 14 Oct 22
Do Łukasza trafiłam przypadkiem szukając kogoś kto pomoże mi przede wszystkim z koszmarnym bólem pleców. Na pierwszym spotkaniu bardzo dokładny wywiad co i jak dlaczego. Potem dobrze dobrane ćwiczenia pod moje możliwości. Dwa treningi stacjonarne z Łukaszem + 10 zrobionych w domu i to moje pierwsze wakacje bez bólu pleców po ciężkich wspinaczkach zamkowych, a bolały mnie jedynie mięśnie brzucha. Oboje z Łukaszem mamy podobną filozofię i wierzymy ze regularne ćwiczenia to lek na wiele zła. Cel na najbliższy rok to taka poprawa ogólnej kondycji żeby w przyszłym roku zamki na Słowacji zdobywać bez zadyszki i asysty innych osób 🙃Łukasz to mega pozytywny człowiek i co najważniejsze pomaga oswić lęki.
Michał Matukin
Michał Matukin
12:04 27 Jul 22
Przyszedłem do Łukasz z bólem pleców z diagnozą dyskopatii i małej przepukliny. Przy pracy siedzącej powracający ból, rolowanie powięzi w odpowiednich miejscach chwilowo pomagało jednakże Łukasz uświadomił mi że jest szansa na stałą poprawę i polepszenie jakości życia poprzez wzmacnianie odpowiednich partii mięśniowych i to zadziałało.Nie łudź się z internetu i YT się tego nie nauczysz samemu też nie, daj szansę profesjonaliście, popracuj pod jego okiem, zawsze jest nadzieja.Jest jeden minus trzeba ćwiczyć i to nie byle jak jak Ci pasuje a jak należy najbardziej wydajnie i prawidłowo już tego Łukasz dopilnuje.
Katarzyna Rozwadowska
Katarzyna Rozwadowska
14:46 20 Jul 22
Kontakt super 😍Zobaczymy jakie będą wyniki, bo to dopiero początek naszej współpracy.
Dorota Kotowska
Dorota Kotowska
14:20 17 Jul 22
Profesjonalne podejście, dobry kontakt, trening dostosowany do indywidualnych celów, możliwości i potrzeb. Łukasz prowadzi trening z pełnym zaangażowaniem i uwagą, kładąc szczególny nacisk na prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, cierpliwie wszystko tłumaczy i w razie potrzeby koryguje. W moim przypadku celem było wyeliminowanie bólu pleców i wzmocnienie kondycji (siedzący tryb pracy). Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń szybko przyniósł wyraźną poprawę. Dodatkowo mnóstwo pozytywnej energii w pakiecie 🙂 Bardzo polecam!
Iwona Molak
Iwona Molak
21:30 04 May 22
Iwona , 66-latka, zdiagnozowana osteoporoza.Od 15 miesięcy, dwa razy w tygodniu, wykonuję zestawy ćwiczeń (opracowane przez pana Łukasza i pod jego kontrolą), które poprawiają moją sprawność ruchową, wzmacniają kościec i wydolność organizmu. Ćwiczę w moim domu, wybrałam opcję z dojazdem trenera, gdyż mieszkam na wsi. Trudno byłoby mi dojeżdżać. Treningi przynoszą efekty, co potwierdziło badanie densytometrii kości, a także sama widzę poprawę mojej sprawności i poprawę kondycji stóp. Cieszę się, że mam tak wspaniałego trenera. Pan Łukasz jest pasjonatem swojej pracy, ciągle się szkoli. Jest bardzo zaangażowany, solidny i lubi swoich podopiecznych, ma z nimi doskonały kontakt. Treningi personalne z panem Łukaszem uważam za najlepszą inwestycję w swoje zdrowie. Tak. Polecam pana Łukasza i zachęcam do współpracy z nim.Iwona Molak.
Ola Puszcz
Ola Puszcz
08:05 04 May 22
Do Łukasza trafiłam zupełnym przypadkiem szukając kogoś kto pomoże mi i pokaże jak ćwiczyć by nie nadwyrężać kolan z których jedno jest po operacji a drugie z dysplazja nadające się do operacji. Ten wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę 🙂 Łukasz najpierw szczegółowo przeprowadził ze mną wywiad na temat tego z jakich powodów odbył się zabieg, jakie problemy z kolanami odczuwam teraz a później dopasował ćwiczenia idealnie pod mój przypadek. Spotykamy się raz w tygodniu i z każdym spotkaniem czuje, ze mogę więcej a kolana przestały chrupać, boleć a rzepka w prawym kolanie która miała skłonność do częstego zwichania się nawet podczas leżenia w łóżku nagle nie przeskakuje i nie czuje jakby miała znów zacząć, polecam z całego serca 😁
Zobacz wszystkie opinie
js_loader