Jak przygotować się do pierwszego spotkania?

Jeśli jesteś przed swoim pierwszym spotkaniem ze mną, przeczytaj poniżej, jak się do niego przygotować:

  • Zabierz ze sobą strój sportowy na miejscu znajdziesz szatnie gdzie swobodnie się przebierzesz.
  • Jeżeli posiadasz badania (rezonans, rtg, tomograf czy usg) zabierz je ze sobą. Ułatwią nam znalezienie przyczyny i dalsze zaplanowanie ćwiczeń.
  • Miejsce do parkowania jest bezpłatne, znajduję się tuż przy budynku.

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

Przeprowadzam z Tobą wywiad odnośnie Twojego stanu zdrowia. O przebytych kontuzjach, urazach , operacjach a przede wszystkim ustalam z Tobą Twój cel krótkoterminowy (pozbycie się bólu) i długoterminowy(wzmocnienie i poprawa postawy ciała).

Po zebraniu informacji przechodzimy do testów są to proste ćwiczenia , które ułatwią nam znalezienie przyczyny Twojego bólu.

Na koniec w zależności co wyszło w testach tłumaczę Ci co jest przyczyną twojego bólu i ustalamy plan treningu terapeutycznego.

Nie krępuj się, cała wizyta przebiega w pozytywnej i miłej atmosferze.
Do zobaczenia!

Weronika R.
Weronika R.
20:52 14 Oct 22
Do Łukasza trafiłam przypadkiem szukając kogoś kto pomoże mi przede wszystkim z koszmarnym bólem pleców. Na pierwszym spotkaniu bardzo dokładny wywiad co i jak dlaczego. Potem dobrze dobrane ćwiczenia pod moje możliwości. Dwa treningi stacjonarne z Łukaszem + 10 zrobionych w domu i to moje pierwsze wakacje bez bólu pleców po ciężkich wspinaczkach zamkowych, a bolały mnie jedynie mięśnie brzucha. Oboje z Łukaszem mamy podobną filozofię i wierzymy ze regularne ćwiczenia to lek na wiele zła. Cel na najbliższy rok to taka poprawa ogólnej kondycji żeby w przyszłym roku zamki na Słowacji zdobywać bez zadyszki i asysty innych osób 🙃Łukasz to mega pozytywny człowiek i co najważniejsze pomaga oswić lęki.
Dorota Kotowska
Dorota Kotowska
14:20 17 Jul 22
Profesjonalne podejście, dobry kontakt, trening dostosowany do indywidualnych celów, możliwości i potrzeb. Łukasz prowadzi trening z pełnym zaangażowaniem i uwagą, kładąc szczególny nacisk na prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, cierpliwie wszystko tłumaczy i w razie potrzeby koryguje. W moim przypadku celem było wyeliminowanie bólu pleców i wzmocnienie kondycji (siedzący tryb pracy). Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń szybko przyniósł wyraźną poprawę. Dodatkowo mnóstwo pozytywnej energii w pakiecie 🙂 Bardzo polecam!
Iwona Molak
Iwona Molak
21:30 04 May 22
Iwona , 66-latka, zdiagnozowana osteoporoza.Od 15 miesięcy, dwa razy w tygodniu, wykonuję zestawy ćwiczeń (opracowane przez pana Łukasza i pod jego kontrolą), które poprawiają moją sprawność ruchową, wzmacniają kościec i wydolność organizmu. Ćwiczę w moim domu, wybrałam opcję z dojazdem trenera, gdyż mieszkam na wsi. Trudno byłoby mi dojeżdżać. Treningi przynoszą efekty, co potwierdziło badanie densytometrii kości, a także sama widzę poprawę mojej sprawności i poprawę kondycji stóp. Cieszę się, że mam tak wspaniałego trenera. Pan Łukasz jest pasjonatem swojej pracy, ciągle się szkoli. Jest bardzo zaangażowany, solidny i lubi swoich podopiecznych, ma z nimi doskonały kontakt. Treningi personalne z panem Łukaszem uważam za najlepszą inwestycję w swoje zdrowie. Tak. Polecam pana Łukasza i zachęcam do współpracy z nim.Iwona Molak.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader