Jak przygotować się do pierwszego spotkania?

Konsultacja indywidualna/ konsultacja fizjoterapeutyczna

Jeśli jesteś przed swoim pierwszym spotkaniem ze mną, przeczytaj poniżej, jak się do niego przygotować:

  • Zabierz ze sobą strój sportowy na miejscu znajdziesz szatnie, gdzie swobodnie się przebierzesz.

  • Jeżeli posiadasz badania (rezonans, rtg, tomograf czy usg) zabierz je ze sobą. Ułatwią nam znalezienie przyczyny i dalsze zaplanowanie ćwiczeń.

  • Miejsce do parkowania jest bezpłatne, znajduję się tuż przy budynku.

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

 Przeprowadzam z Tobą wywiad odnośnie do Twojego stanu zdrowia. Dokładnie rozmawiamy o przebytych kontuzjach, urazach, operacjach i przede wszystkim analizuję Twoje potrzeby i priorytety. Na tej podstawie ustalam z Tobą Twój cel krótkoterminowy (pozbycie się bólu) i długoterminowy (wzmocnienie i poprawa postawy ciała).

Po zebraniu informacji przechodzimy do testów są to proste ćwiczenia, które ułatwią nam znalezienie przyczyny Twojego bólu.

Na koniec w zależności od wyników testów tłumaczę Ci co jest przyczyną twojego bólu i ustalamy plan treningu terapeutycznego.

Nie krępuj się, cała wizyta przebiega w pozytywnej i miłej atmosferze.

Do zobaczenia!

Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Maciej Czeropski
Maciej Czeropski
13:55 07 Aug 23
Pełen profesjonalizm. Przyszedłem do Łukasza z przewlekłym bólem pleców. Przeprowadził szczegółowy wywiad, w prosty sposób wyjaśnił dalsze postępowanie, szybko pojawiły się pierwsze efekty. Proponowane ćwiczenia, zarówno w domu i w sali są różnorodne i ciekawe, pozytywna atmosfera zachęca do wysiłku. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo wyjaśnione a ich natężenie dostosowane do ćwiczącego. Polecam!
Wojtek Poskrop
Wojtek Poskrop
08:36 30 Jun 23
Daria Doga
Daria Doga
11:38 20 Jun 23
Trafiłam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym. Praca siedzącą stawała się uciążliwa. Leki i nastawiania już nie pomagały.Po jednej wizycie i tygodniowych banalnych ćwiczeniach w domu (12 min) bólu nie ma.Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Anna Liszewska
Anna Liszewska
22:00 03 Jun 23
Trafiam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa który dokucza od 6 lat .Po dokładnym szczegółowym wywiadzie,Pan Łukasz dobrał ćwiczenia.Po systematycznych ćwiczeniach mosze powiedzieć że naprawdę ,,ćwiczenia dzuaĺają cuda,,😉promieniowanie na karku które miałam prawie cały czas teraz czasami sobie przypominam że miałam...Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza bardzo dobra fachowa opieka 👍🙂Podoba mi się to że każde ćwiczenie wykonuje pod okiem Pana Łukasza A wtedy wiem jak w domu prawidłowo wykonywać.BARDZO POLECAM KAŻDEMU Z RÓŻNYMI BÓLAMI ,DOLEGLIWOŚCIAMI PANA ŁUKASZA
Zobacz wszystkie opinie
js_loader