Pierwsza wizyta na sali treningowej:

Zastanawiasz się, jak wygląda? Przeczytaj poniżej, jak się do niej przygotować:

  •  Zabierz ze sobą strój sportowy (spodenki, spodnie dresowe, koszulkę, buty sportowe). Na miejscu znajdziesz szatnie, gdzie swobodnie się przebierzesz.
  • Miejsce do parkowania jest bezpłatne i znajduje się tuż przy budynku – jest dostępnych 20 miejsc, więc zawsze jest gdzie zaparkować.

Jak wygląda pierwsza wizyta na sali treningowej?

Pierwsza część to wywiad , który zazwyczaj trwa 10-15 minut. Rozmowa dotyczy twojego stanu zdrowia, aktywności codziennej, przebytych kontuzji, urazów lub doświadczenia treningowego (znajomość wykonywania ćwiczeń). 

Po naszej rozmowie i ustaleniu Twojego celu przechodzimy do testów( są to proste ćwiczenia), które pomogą mi:

  • znaleźć przyczynę Twojego bólu jeżeli z tym do mnie przychodzisz!
  • sprawdzić jak radzisz sobie w poszczególnych ćwiczeniach aby dobrać je pod Twój cel niezależnie czy jest to zbudowanie wytrzymałości,kondycji lub poprawa sylwetki

Na samym końcu spotkania po zebraniu informacji z naszej rozmowy i po przeprowadzeniu testów, podsumuję:

  • co jest przyczyną Twojego bólu i ustalę plan terapeutyczny – już na pierwszym spotkaniu zabierzemy się do pracy.
  • jak będzie wyglądał plan treningowy , ile razy w tygodniu będziesz trenować, jakie ćwiczenia będą potrzebne aby zrealizować Twój cel: zbudowanie kondycji, wytrzymałości czy poprawę sylwetki!

Na sali treningowej możesz czuć się komfortowo – nikt nie będzie obok patrzył na Ciebie, jak ćwiczysz bo jest to studio treningowe a nie siłownia!

Całe spotkanie przebiega w miłej atmosferze, w trakcie którego możesz zadawać pytania odnośnie tego co robimy chętnie odpowiadam:)

Czekam na Ciebie, abyśmy wspólnie osiągnęli Twój cel!

Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Trener personalny z podopiecznym podczas pierwszej wizyty
Maciej Czeropski
Maciej Czeropski
13:55 07 Aug 23
Pełen profesjonalizm. Przyszedłem do Łukasza z przewlekłym bólem pleców. Przeprowadził szczegółowy wywiad, w prosty sposób wyjaśnił dalsze postępowanie, szybko pojawiły się pierwsze efekty. Proponowane ćwiczenia, zarówno w domu i w sali są różnorodne i ciekawe, pozytywna atmosfera zachęca do wysiłku. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo wyjaśnione a ich natężenie dostosowane do ćwiczącego. Polecam!
Wojtek Poskrop
Wojtek Poskrop
08:36 30 Jun 23
Daria Doga
Daria Doga
11:38 20 Jun 23
Trafiłam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym. Praca siedzącą stawała się uciążliwa. Leki i nastawiania już nie pomagały.Po jednej wizycie i tygodniowych banalnych ćwiczeniach w domu (12 min) bólu nie ma.Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Anna Liszewska
Anna Liszewska
22:00 03 Jun 23
Trafiam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa który dokucza od 6 lat .Po dokładnym szczegółowym wywiadzie,Pan Łukasz dobrał ćwiczenia.Po systematycznych ćwiczeniach mosze powiedzieć że naprawdę ,,ćwiczenia dzuaĺają cuda,,😉promieniowanie na karku które miałam prawie cały czas teraz czasami sobie przypominam że miałam...Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza bardzo dobra fachowa opieka 👍🙂Podoba mi się to że każde ćwiczenie wykonuje pod okiem Pana Łukasza A wtedy wiem jak w domu prawidłowo wykonywać.BARDZO POLECAM KAŻDEMU Z RÓŻNYMI BÓLAMI ,DOLEGLIWOŚCIAMI PANA ŁUKASZA
Zobacz wszystkie opinie
js_loader