Łukasz Jaroszewski – Opinie o Trenerze Personalnym

Współcześnie w internecie można natknąć się na rozmaite ogłoszenia, w tym reklamy cudownych środków, diet-cud lub innych specyfików. Z pewnością masz za sobą spotkania z takimi stronami pełnymi pustych obietnic. U mnie nie znajdziesz recepty na błyskawiczną odmianę losu ani uniwersalnych rozwiązań. Zdaję sobie sprawę, że każdy człowiek ma inną historię, oczekiwania, a także możliwości. Wychodzę im naprzeciw, co potwierdzają relacje tych, którzy zdecydowali się mi zaufać.

Weronika R.
Weronika R.
20:52 14 Oct 22
Do Łukasza trafiłam przypadkiem szukając kogoś kto pomoże mi przede wszystkim z koszmarnym bólem pleców. Na pierwszym spotkaniu bardzo dokładny wywiad co i jak dlaczego. Potem dobrze dobrane ćwiczenia pod moje możliwości. Dwa treningi stacjonarne z Łukaszem + 10 zrobionych w domu i to moje pierwsze wakacje bez bólu pleców po ciężkich wspinaczkach zamkowych, a bolały mnie jedynie mięśnie brzucha. Oboje z Łukaszem mamy podobną filozofię i wierzymy ze regularne ćwiczenia to lek na wiele zła. Cel na najbliższy rok to taka poprawa ogólnej kondycji żeby w przyszłym roku zamki na Słowacji zdobywać bez zadyszki i asysty innych osób 🙃Łukasz to mega pozytywny człowiek i co najważniejsze pomaga oswić lęki.
Dorota Kotowska
Dorota Kotowska
14:20 17 Jul 22
Profesjonalne podejście, dobry kontakt, trening dostosowany do indywidualnych celów, możliwości i potrzeb. Łukasz prowadzi trening z pełnym zaangażowaniem i uwagą, kładąc szczególny nacisk na prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, cierpliwie wszystko tłumaczy i w razie potrzeby koryguje. W moim przypadku celem było wyeliminowanie bólu pleców i wzmocnienie kondycji (siedzący tryb pracy). Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń szybko przyniósł wyraźną poprawę. Dodatkowo mnóstwo pozytywnej energii w pakiecie 🙂 Bardzo polecam!
Iwona Molak
Iwona Molak
21:30 04 May 22
Iwona , 66-latka, zdiagnozowana osteoporoza.Od 15 miesięcy, dwa razy w tygodniu, wykonuję zestawy ćwiczeń (opracowane przez pana Łukasza i pod jego kontrolą), które poprawiają moją sprawność ruchową, wzmacniają kościec i wydolność organizmu. Ćwiczę w moim domu, wybrałam opcję z dojazdem trenera, gdyż mieszkam na wsi. Trudno byłoby mi dojeżdżać. Treningi przynoszą efekty, co potwierdziło badanie densytometrii kości, a także sama widzę poprawę mojej sprawności i poprawę kondycji stóp. Cieszę się, że mam tak wspaniałego trenera. Pan Łukasz jest pasjonatem swojej pracy, ciągle się szkoli. Jest bardzo zaangażowany, solidny i lubi swoich podopiecznych, ma z nimi doskonały kontakt. Treningi personalne z panem Łukaszem uważam za najlepszą inwestycję w swoje zdrowie. Tak. Polecam pana Łukasza i zachęcam do współpracy z nim.Iwona Molak.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Trener personalny Żyrardów – opinie

Niezmiernie mnie cieszy każdy pozytywny komentarz, który od Was otrzymuję. Zaufanie, którym obdarzają mnie uczestnicy treningów, stanowi dla mnie olbrzymią motywację do dalszej pracy oraz rozwoju. Przykładam wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania osób, które powierzają mi swoje zdrowie.

Warto podkreślić, że dobre opinie o trenerze personalnym dotyczą zwykle nie tylko technik wykorzystywanych przez niego w pracy. Metody, którymi posługuje się podczas sesji, mają niezmiernie istotne znaczenie, ale równie ważne pozostaje indywidualne podejście do klientów. Każdy z nich boryka się z innymi problemami, więc wymaga innego traktowania.

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarce hasło Łukasz Jaroszewski opinie, na które natrafisz, upewnią Cię, że pomogłem już wielu osobom. Przekonasz się, że każdej poświęcam tyle czasu, ile potrzebuje. Przekazuję jej wiedzę na temat ćwiczeń, które mogą w optymalnym czasie poprawić jej kondycję. Prócz tego zmieniam jej perspektywę w kwestii żywienia – pokazuję, jak dieta zbilansowana, dostosowana do potrzeb organizmu, trybu życia, aktywności etc. może korzystnie wpłynąć na jej zdrowie oraz samopoczucie.

Czytaj więcej

Trener personalny Grodzisk Mazowiecki – opinie

Na satysfakcjonujące efekty mojej pracy składa się szereg czynników. Poza wiedzą oraz doświadczeniem, które zdobywałem przez lata, liczy się łatwość budowania relacji z uczestnikami treningów. Nawet najlepszy program ćwiczeniowy nie zda egzaminu, jeśli zabraknie chęci do współpracy albo nici sympatii pomiędzy trenerem oraz ćwiczącym. Spędzamy wspólnie dużo czasu, więc dobry kontakt to podstawa. Ponadto niebagatelne znaczenie ma zaufanie, którym powinien cieszyć się trener personalny. Opinie, które tutaj przeczytasz, stanowią dobitny dowód na to, że posiadam odpowiednie kwalifikacje, a przede wszystkim cechy charakteru, które pozwalają mi prowadzić zajęcia z gwarancją sukcesu.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, a następnie do kontaktu.