Łukasz Jaroszewski – Opinie o Trenerze Personalnym

Współcześnie w internecie można natknąć się na rozmaite ogłoszenia, w tym reklamy cudownych środków, diet-cud lub innych specyfików. Z pewnością masz za sobą spotkania z takimi stronami pełnymi pustych obietnic. U mnie nie znajdziesz recepty na błyskawiczną odmianę losu ani uniwersalnych rozwiązań. Zdaję sobie sprawę, że każdy człowiek ma inną historię, oczekiwania, a także możliwości. Wychodzę im naprzeciw, co potwierdzają relacje tych, którzy zdecydowali się mi zaufać.

Maciej Czeropski
Maciej Czeropski
13:55 07 Aug 23
Pełen profesjonalizm. Przyszedłem do Łukasza z przewlekłym bólem pleców. Przeprowadził szczegółowy wywiad, w prosty sposób wyjaśnił dalsze postępowanie, szybko pojawiły się pierwsze efekty. Proponowane ćwiczenia, zarówno w domu i w sali są różnorodne i ciekawe, pozytywna atmosfera zachęca do wysiłku. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo wyjaśnione a ich natężenie dostosowane do ćwiczącego. Polecam!
Wojtek Poskrop
Wojtek Poskrop
08:36 30 Jun 23
Daria Doga
Daria Doga
11:38 20 Jun 23
Trafiłam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym. Praca siedzącą stawała się uciążliwa. Leki i nastawiania już nie pomagały.Po jednej wizycie i tygodniowych banalnych ćwiczeniach w domu (12 min) bólu nie ma.Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Anna Liszewska
Anna Liszewska
22:00 03 Jun 23
Trafiam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa który dokucza od 6 lat .Po dokładnym szczegółowym wywiadzie,Pan Łukasz dobrał ćwiczenia.Po systematycznych ćwiczeniach mosze powiedzieć że naprawdę ,,ćwiczenia dzuaĺają cuda,,😉promieniowanie na karku które miałam prawie cały czas teraz czasami sobie przypominam że miałam...Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza bardzo dobra fachowa opieka 👍🙂Podoba mi się to że każde ćwiczenie wykonuje pod okiem Pana Łukasza A wtedy wiem jak w domu prawidłowo wykonywać.BARDZO POLECAM KAŻDEMU Z RÓŻNYMI BÓLAMI ,DOLEGLIWOŚCIAMI PANA ŁUKASZA
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Trener personalny Żyrardów – opinie

Niezmiernie mnie cieszy każdy pozytywny komentarz, który od Was otrzymuję. Zaufanie, którym obdarzają mnie uczestnicy treningów, stanowi dla mnie olbrzymią motywację do dalszej pracy oraz rozwoju. Przykładam wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania osób, które powierzają mi swoje zdrowie.

Warto podkreślić, że dobre opinie o trenerze personalnym dotyczą zwykle nie tylko technik wykorzystywanych przez niego w pracy. Metody, którymi posługuje się podczas sesji, mają niezmiernie istotne znaczenie, ale równie ważne pozostaje indywidualne podejście do klientów. Każdy z nich boryka się z innymi problemami, więc wymaga innego traktowania.

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarce hasło Łukasz Jaroszewski opinie, na które natrafisz, upewnią Cię, że pomogłem już wielu osobom. Przekonasz się, że każdej poświęcam tyle czasu, ile potrzebuje. Przekazuję jej wiedzę na temat ćwiczeń, które mogą w optymalnym czasie poprawić jej kondycję. Prócz tego zmieniam jej perspektywę w kwestii żywienia – pokazuję, jak dieta zbilansowana, dostosowana do potrzeb organizmu, trybu życia, aktywności etc. może korzystnie wpłynąć na jej zdrowie oraz samopoczucie.

Czytaj więcej

Trener personalny Grodzisk Mazowiecki – opinie

Na satysfakcjonujące efekty mojej pracy składa się szereg czynników. Poza wiedzą oraz doświadczeniem, które zdobywałem przez lata, liczy się łatwość budowania relacji z uczestnikami treningów. Nawet najlepszy program ćwiczeniowy nie zda egzaminu, jeśli zabraknie chęci do współpracy albo nici sympatii pomiędzy trenerem oraz ćwiczącym. Spędzamy wspólnie dużo czasu, więc dobry kontakt to podstawa. Ponadto niebagatelne znaczenie ma zaufanie, którym powinien cieszyć się trener personalny. Opinie, które tutaj przeczytasz, stanowią dobitny dowód na to, że posiadam odpowiednie kwalifikacje, a przede wszystkim cechy charakteru, które pozwalają mi prowadzić zajęcia z gwarancją sukcesu.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, a następnie do kontaktu.