NAUCZĘ CIĘ JAK ZDROWO SIĘ RUSZAĆ I POZBYĆ SIĘ BÓLU!

U mnie znajdziesz pomoc w pozbyciu się przewlekłych dolegliwości bólowych kręgosłupa, kolan, barków, które utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie.

Pomogę Ci poprzez ćwiczenia i zaplanowany trening, poprawić postawę ciała, zwiększyć siłę, zbudować formę i kondycję oraz zminimalizować ryzyko występowania bólu kolan, bioder czy pleców. Brak siły i kontuzje są wynikiem słabych mięśni w naszym ciele, które należy wzmocnić poprzez trening terapeutyczny.

Pracuje w studiu treningowym w kameralnych warunkach gdzie pomagam pozbyć się bólu a także uczę jak sobie radzić w czynnościach codziennych aby nic nie bolało.

Poznaj mnie

Łukasz Jaroszewski
Terapeuta Ruchowy

Jestem trenerem specjalizującym się w treningu medycznym / terapią ruchem oraz treningu funkcjonalnym kształtującym siłę, zwinność. Sport towarzyszy mi od dziecka grałem w piłkę nożną a kontuzję i dolegliwości bólowe , które mi towarzyszyły sprawiły ,że siłownia i trening medyczny stały się moją pasją. Która to przerodziła się w chęć pomagania innym i mój sposób na życie.

Zdobyłem wiedzę na wielu prestiżowych szkoleniach

Ukończyłem szkolenienie z dziedziny treningu medycznego, kształtowania siły oraz zdolności motorycznych m.in.: Roczne szkolenie Blackroll Therapy, z Treningu Funkcjonalnego i wiele innych. W swojej pracy lubię pomagać drugiej osobie wracać do zdrowia i odzyskiwać sprawność tak aby codzienne obowiązki nie stanowiły problemu.

Przykładam uwagę do indywidualizacji pracy na treningu

Przykładam bardzo dużą uwagę do indywidualizacji jakości wykonywanych ćwiczeń w pracy z podopiecznym. Uważam, że praca 1/1 czyli 100% mojej uwagi dla Ciebie przynosi najlepsze efekty w planowaniu terapii ruchem czy treningu personalnym / funkcjonalnym

Moim największym hobby są zagadnienia związane z treningiem medycznym, siłowym i zdrowym trybem życia. Uczestniczę w szkoleniach, a także pracuje z podopiecznymi 40 godzin tygodniowo.

Weronika R.
Weronika R.
20:52 14 Oct 22
Do Łukasza trafiłam przypadkiem szukając kogoś kto pomoże mi przede wszystkim z koszmarnym bólem pleców. Na pierwszym spotkaniu bardzo dokładny wywiad co i jak dlaczego. Potem dobrze dobrane ćwiczenia pod moje możliwości. Dwa treningi stacjonarne z Łukaszem + 10 zrobionych w domu i to moje pierwsze wakacje bez bólu pleców po ciężkich wspinaczkach zamkowych, a bolały mnie jedynie mięśnie brzucha. Oboje z Łukaszem mamy podobną filozofię i wierzymy ze regularne ćwiczenia to lek na wiele zła. Cel na najbliższy rok to taka poprawa ogólnej kondycji żeby w przyszłym roku zamki na Słowacji zdobywać bez zadyszki i asysty innych osób 🙃Łukasz to mega pozytywny człowiek i co najważniejsze pomaga oswić lęki.
Dorota Kotowska
Dorota Kotowska
14:20 17 Jul 22
Profesjonalne podejście, dobry kontakt, trening dostosowany do indywidualnych celów, możliwości i potrzeb. Łukasz prowadzi trening z pełnym zaangażowaniem i uwagą, kładąc szczególny nacisk na prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, cierpliwie wszystko tłumaczy i w razie potrzeby koryguje. W moim przypadku celem było wyeliminowanie bólu pleców i wzmocnienie kondycji (siedzący tryb pracy). Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń szybko przyniósł wyraźną poprawę. Dodatkowo mnóstwo pozytywnej energii w pakiecie 🙂 Bardzo polecam!
Iwona Molak
Iwona Molak
21:30 04 May 22
Iwona , 66-latka, zdiagnozowana osteoporoza.Od 15 miesięcy, dwa razy w tygodniu, wykonuję zestawy ćwiczeń (opracowane przez pana Łukasza i pod jego kontrolą), które poprawiają moją sprawność ruchową, wzmacniają kościec i wydolność organizmu. Ćwiczę w moim domu, wybrałam opcję z dojazdem trenera, gdyż mieszkam na wsi. Trudno byłoby mi dojeżdżać. Treningi przynoszą efekty, co potwierdziło badanie densytometrii kości, a także sama widzę poprawę mojej sprawności i poprawę kondycji stóp. Cieszę się, że mam tak wspaniałego trenera. Pan Łukasz jest pasjonatem swojej pracy, ciągle się szkoli. Jest bardzo zaangażowany, solidny i lubi swoich podopiecznych, ma z nimi doskonały kontakt. Treningi personalne z panem Łukaszem uważam za najlepszą inwestycję w swoje zdrowie. Tak. Polecam pana Łukasza i zachęcam do współpracy z nim.Iwona Molak.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader