Pracuję jako trener medyczny i personalny.

Na co dzień pracuje z osobami które zmagały się z przewlekłym bólem kręgosłupa, kolan czy barków!

Ból kręgosłupa dokuczał im najczęściej rano, podczas schylania się przy ubieraniu bądź w pracy podczas siedzenia 8 godzin przy komputerze.
Wchodzenie po schodach stawało się dla nich nie lada wyzwaniem przez uciążliwy ból kolana. Bark bolał przy przekręcaniu się podczas snu przez co wstawali niewyspani.

Pomagam również osobom w powrocie do dawno nie uprawianych sportów. Wiele osób myśli, że po kontuzji czy urazie już nigdy nie wróci do swoich pasji, a dzięki treningom wykonywanym ze mną bez problemu wracają do biegania, jazdy na nartach czy gry w piłkę.

Jeżeli masz podobnie jak wyżej opisane osoby to zapisz się do mnie! Zaplanuje dla Ciebie trening w taki sposób aby pozbyć się bólu, który utrudnia Ci schylanie się, sprawi że wysiedzisz 8 godzin w pracy bez bólu kręgosłupa, bark przestanie boleć, a Ty będziesz lepiej się wysypiać.

Poznaj mnie

Łukasz Jaroszewski
Terapeuta Ruchowy

Pomogę Ci nie tylko wrócić po kontuzji kolana do jazdy na nartach, biegania czy gry w piłkę ale przygotuję Cię:
– do białego szaleństwa tak aby od pierwszego dnia jeżdżąc na stoku nie bolały stawy i mięśnie ud
– do biegania większej ilości kilometrów
– grania w piłkę bez łapania zadyszki po 5 minutach

Co mnie wyróżnia spośród innych trenerów?

Na treningu skupiam uwagę tylko na Tobie, pilnując dobrej techniki podczas wykonywania ćwiczeń.
Nie używam telefonu podczas zajęć z Tobą chyba, że nagrywam dla Ciebie ćwiczenia do wykonania w domu.
U mnie nie ma tłumów tak jak na siłowni, ponieważ jest to kameralne studio treningowe gdzie będziesz czuć się swobodnie i komfortowo.

Zdobyłem wiedzę na wielu prestiżowych szkoleniach.

Ukończyłem szkolenia z dziedziny treningu medycznego, kształtowania siły oraz zdolności motorycznych m.in.:
-roczne szkolenie Blackroll Therapy trenera medycznego w wymiarze 300 godzin,
– z treningu funkcjonalnego 16 godzin,
– przygotowania motorycznego ASCA 50 godzin,
– szkolenie dotyczące programowania treningu w powrocie do pełnej sprawności po rekonstrukcji Acl 20 godzin.
I wiele innych szkoleń z zagadnień treningu.

Podczas treningu najważniejsza jest dla mnie indywidualizacja pracy.

Przykładam bardzo dużą uwagę do jakości wykonywanych ćwiczeń w pracy z podopiecznym. Uważam, że praca 1/1 czyli 100% mojej uwagi dla Ciebie przynosi najlepsze efekty w planowaniu terapii ruchem czy treningu personalnym.

Moje hobby

Moim największym hobby są zagadnienia związane z treningiem medycznym, siłowym i zdrowym trybem życia.
Ilość treningów wykonywanych w ciągu dnia i tygodnia dostosowuje tak, aby zawsze być w stanie skupić się w 100% na swoim podopiecznym. Na siłowniach trenerzy często pracują po 12 godzin dziennie co przekłada się na jakoś oferowanych treningów, ja pracuję 6 godzin dziennie z podopiecznymi, a w pozostałym czasie skupiam się nad przygotowaniem planów treningowych oraz rozwijaniem swojej wiedzy aby jeszcze lepiej móc pomóc Tobie w pozbyciu się bólu pleców, bioder i kolan.

Maciej Czeropski
Maciej Czeropski
13:55 07 Aug 23
Pełen profesjonalizm. Przyszedłem do Łukasza z przewlekłym bólem pleców. Przeprowadził szczegółowy wywiad, w prosty sposób wyjaśnił dalsze postępowanie, szybko pojawiły się pierwsze efekty. Proponowane ćwiczenia, zarówno w domu i w sali są różnorodne i ciekawe, pozytywna atmosfera zachęca do wysiłku. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo wyjaśnione a ich natężenie dostosowane do ćwiczącego. Polecam!
Wojtek Poskrop
Wojtek Poskrop
08:36 30 Jun 23
Daria Doga
Daria Doga
11:38 20 Jun 23
Trafiłam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym. Praca siedzącą stawała się uciążliwa. Leki i nastawiania już nie pomagały.Po jednej wizycie i tygodniowych banalnych ćwiczeniach w domu (12 min) bólu nie ma.Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Anna Liszewska
Anna Liszewska
22:00 03 Jun 23
Trafiam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa który dokucza od 6 lat .Po dokładnym szczegółowym wywiadzie,Pan Łukasz dobrał ćwiczenia.Po systematycznych ćwiczeniach mosze powiedzieć że naprawdę ,,ćwiczenia dzuaĺają cuda,,😉promieniowanie na karku które miałam prawie cały czas teraz czasami sobie przypominam że miałam...Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza bardzo dobra fachowa opieka 👍🙂Podoba mi się to że każde ćwiczenie wykonuje pod okiem Pana Łukasza A wtedy wiem jak w domu prawidłowo wykonywać.BARDZO POLECAM KAŻDEMU Z RÓŻNYMI BÓLAMI ,DOLEGLIWOŚCIAMI PANA ŁUKASZA
Zobacz wszystkie opinie
js_loader