NAUCZĘ CIĘ JAK ZDROWO SIĘ RUSZAĆ I POZBYĆ SIĘ BÓLU!

U mnie znajdziesz pomoc w pozbyciu się przewlekłych dolegliwości bólowych kręgosłupa, kolan, barków, które utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie.

Pomogę Ci poprzez ćwiczenia i zaplanowany trening, poprawić postawę ciała, zwiększyć siłę, zbudować formę i kondycję oraz zminimalizować ryzyko występowania bólu kolan, bioder, kręgosłupa czy pleców. Brak siły i kontuzje są wynikiem słabych mięśni w naszym ciele, które należy wzmocnić poprzez trening terapeutyczny.

Pracuje w studiu treningowym w kameralnych warunkach, gdzie pomagam pozbyć się bólu a także uczę jak sobie radzić w czynnościach codziennych aby nic nie bolało.

Poznaj mnie

Łukasz Jaroszewski
Terapeuta Ruchowy

Jestem trenerem specjalizującym się w treningu medycznym (trening medyczny Żyrardów) / terapią ruchem oraz treningu funkcjonalnym (trening funkcjonalny Żyrardów) kształtującym siłę, zwinność. Sport towarzyszy mi od dziecka grałem w piłkę nożną a kontuzję i dolegliwości bólowe, które mi towarzyszyły sprawiły ,że siłownia i trening medyczny stały się moją pasją. Która to przerodziła się w chęć pomagania innym i mój sposób na życie.

Zdobyłem wiedzę na wielu prestiżowych szkoleniach

Ukończyłem szkolenia z dziedziny treningu medycznego, kształtowania siły oraz zdolności motorycznych m.in.: Roczne szkolenie Blackroll Therapy, z Treningu Funkcjonalnego i wiele innych. W swojej pracy lubię pomagać drugiej osobie wracać do zdrowia i odzyskiwać sprawność tak aby codzienne obowiązki nie stanowiły problemu.

Przykładam uwagę do indywidualizacji pracy na treningu

Przykładam bardzo dużą uwagę do indywidualizacji jakości wykonywanych ćwiczeń w pracy z podopiecznym. Uważam, że praca 1/1 czyli 100% mojej uwagi dla Ciebie przynosi najlepsze efekty w planowaniu terapii ruchem czy treningu personalnym / funkcjonalnym

Moim największym hobby są zagadnienia związane z treningiem medycznym, siłowym i zdrowym trybem życia. Uczestniczę w szkoleniach, a także pracuje z podopiecznymi 40 godzin tygodniowo.

Maciej Czeropski
Maciej Czeropski
13:55 07 Aug 23
Pełen profesjonalizm. Przyszedłem do Łukasza z przewlekłym bólem pleców. Przeprowadził szczegółowy wywiad, w prosty sposób wyjaśnił dalsze postępowanie, szybko pojawiły się pierwsze efekty. Proponowane ćwiczenia, zarówno w domu i w sali są różnorodne i ciekawe, pozytywna atmosfera zachęca do wysiłku. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo wyjaśnione a ich natężenie dostosowane do ćwiczącego. Polecam!
Wojtek Poskrop
Wojtek Poskrop
08:36 30 Jun 23
Daria Doga
Daria Doga
11:38 20 Jun 23
Trafiłam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym. Praca siedzącą stawała się uciążliwa. Leki i nastawiania już nie pomagały.Po jednej wizycie i tygodniowych banalnych ćwiczeniach w domu (12 min) bólu nie ma.Ćwiczenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Anna Liszewska
Anna Liszewska
22:00 03 Jun 23
Trafiam do Pana Łukasza z bólem kręgosłupa który dokucza od 6 lat .Po dokładnym szczegółowym wywiadzie,Pan Łukasz dobrał ćwiczenia.Po systematycznych ćwiczeniach mosze powiedzieć że naprawdę ,,ćwiczenia dzuaĺają cuda,,😉promieniowanie na karku które miałam prawie cały czas teraz czasami sobie przypominam że miałam...Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza bardzo dobra fachowa opieka 👍🙂Podoba mi się to że każde ćwiczenie wykonuje pod okiem Pana Łukasza A wtedy wiem jak w domu prawidłowo wykonywać.BARDZO POLECAM KAŻDEMU Z RÓŻNYMI BÓLAMI ,DOLEGLIWOŚCIAMI PANA ŁUKASZA
Zobacz wszystkie opinie
js_loader